Naša škola i dalje uspješno nastavlja s provođenjem Erasmus projekata. Ove godine započeo je projekt Erasmus KA229 školska partnerstva pod nazivom „Our shared history – Prehistoric Europe“.  Naglasak u projektu je na važnosti prapovijesnih lokaliteta za nastanak civilizacija na području Europe. Projekt će trajati do listopada 2021. godine.Partneri u projektu su Republika Irska, Španjolska , Italija i Grčka. Koordinatorica projekta iz naše škole je Sanja Vrgoč Muić, prof. Povijesti umjetnosti s kulturno povijesnom baštinom i Etike.Učenike , kao i profesore iduće dvije godine očekuju brojne mobilnosti. Prva na redu je Španjolska, zatim slijedi Irska, mi smo domaćini u 9. mjesec, 2020. godine i nakon toga se putuje u Italiju i Grčku.Prva mobilnost, u kojoj su sudjelovale profesorice Antonela Petrić i Sanja Vrgoč Muić, je već održana. Profesorice su od 14. do 18. 10. bile u Dublinu, gdje su s ostalim profesorima dogovarale detalje oko provođenja projekta.

Veselimo se sljedećem putovanju zajedno s našim učenicima.

Mole se odabrani učenici da u utorak , 12. studenoga u 16. 45 sati dođu s roditeljima na sastanak u školu kako bi se dogovorili detalji vezani za projekt i buduće mobilnosti.

Erasmus projekt  KA229 učenici