
U Turističko-ugostiteljskoj školi u Splitu održano je školsko natjecanje iz kuharstva, na kojem su snage odmjerili učenici drugog i trećeg razreda. Učenici su pokazali svoje vještine pripremajući glavno jelo od piletine s prilogom, a natjecanje je donijelo mnogo uzbuđenja i kreativnih jela. Stručni…




















