
Naša škola je sudjelovala u javnozdravstvenom projektu „Oko stola“ koji je nastao kao odgovor na rezultate istraživanja provedenog u 2019. godini a koji su pokazali da su adolescenti nedovoljno osviješteni o povezanosti emocionalnih stanja i prehrambenih navika. Cilj ovog projekt je zaštita i…






















