U suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo splitsko-dalmatinske županije, Službom za mentalno zdravlje, ugostili smo putujuću izložbu: Plakati za dušu.

Od četvrtka, 3. listopada do četvrtka 24. listopada 2019. godine u holu naše škole bit će izloženi plakati nastali povodom različitih projektnih aktivnosti Nastavnog zavoda za javno zdravstvo splitsko-dalmatinske županije/Službe za mentalno zdravlje s ciljem zaštite i unapređenja mentalnog zdravlja djece i mladih.

Koji plakat najbolje prenosi poruku i koji će se najviše svidjeti našim učenicima saznat ćemo nakon glasovanja.Pozvani su svi razredi da zajedno sa svojim razrednicima na satu pogledaju izložbu i glasuju za najbolji plakat.

Na kraju izložbe prebrojavanjem glasova izabrat će se plakat koji se najviše svidio učenicima naše škole te ćemo o rezultatima obavijestiti NZJZ-SDŽ.

Putujuća IZLOŽBA PLAKATI ZA DUŠU