
31.1.2019. u prostorijama naše škole organizirano je dobrovoljno darivanje krvi. Učenici koji su postali darivatelji krvi su : Lucia Adrijić, Vanessa Barač, Rebecca Barunčić, Karlo Bauk, Gabrijela Bralić, Anđela Bratić, Katarina Bubić, Mirta Čenić, Mirko Delić, Ivan Duplančić, Karmen Glavinić, Marta Maljković, Maja…























