Naši učenici, David Zupan, Antea Bezeljak Sočo i i Nina Sulić, 2. a razred, sudjelovali su u radijskoj emisiji “60 otkucaja – život mladih u Hrvatskoj i Europskoj uniji!“ za Yammat FM. To je po svemu posebna radijska postaja na kojoj urednik emisije, poznati psiholog Boris Jokić, ima emisiju Glazbeni kurikulum. Cilj ove emisije je da se je pojačaju glasovi mladih iz svih dijelova Hrvatske i da se s njima uđe u dijalog o temama koje su osobno i društveno važne. Njihov je glas vrlo rijetko prisutan u javnom prostoru i medijima posebice. U emisiji je osim naših učenika, sudjelovalo i troje učenika 3. gimnazije, te poznati splitski pisac i filmski kritičar Jurica Pavičić.
Poslušajte ih na slijedećim linku, vrlo je zanimljivo.
YAMMAT LOVES EUROPE
Veliko hvala Davidu, Antei i Nini koji su nas jako lijepo predstavili, veliko hvala i kolegi Borisu Jokiću koji je od svih splitskih srednjih škola, odabrao baš nas za suradnju.

Psihologinja Nataša Stefanovski